logotyp
logotyp

emd kik partner soccer verus logistics Lubisz piłkę nożną? Graj z najlepszymi! verus logistics soccer partner kik emd

klasy piłkarskie

Zawsze zadziwiało nas jak ludzie mało wiedzą o potrzebach swoich dzieci. Codziennie z nimi mieszkają, wspólnie spędzają czas, zastanawiają się co będzie dla nich najlepsze. Ale kto wie jak nimi pokierowac, aby odniosły jak największy w życiu sukces. Czy wiesz jak to jest byc rodzicem dziecka, które odnosi sukces w dziedzinie, która sprawia mu największą przyjemnośc? W dzisiejszych czasach najlepsi na świecie piłkarze zarabiają setki tysięcy euro rocznie. Daj szansę swojemu dziecku na lepszą przyszłośc. Myślisz pewnie, że aby odnieśc sukces trzeba miec talent? TAK! Ale kto powiedział, że ciężko pracując ie można odnieśc takiego samego sukcesu jak osoba utalentowana? Niestety talent mozna miec i go zaprzepaścic, podobnie jak nie miec talentu wcale, ale miec od świata tyle, ile się samemu weźmie. Już dziś zapisz swoje dziecko do klasy sportowej KS Włókniarz Białystok.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In quis lacus id lacus bibendum convallis ac sit amet turpis. Vestibulum venenatis cursus lorem, sit amet tristique diam egestas sed. Suspendisse eu turpis eu quam maximus tincidunt. Pellentesque dui tortor, congue vel sagittis vitae, pharetra vitae velit. Curabitur id feugiat sapien. Praesent cursus porttitor est, a condimentum mauris elementum id. Nunc ornare magna eget dolor gravida dignissim.

2017© Klub Sportowy Włókniarz Białystok, 15-865 Białystok, ul. Sokólska 1, tel. +48604952619. Zapraszamy do współpracy! kswlokniarz@op.pl